MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 5544204
nr 554 4204
Stol
Design Lennart Bender, mod Ary
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 24 november 2008
kl 19:08:45
150 kr
400 kr
500 kr
500 kr